عضو ائتلاف سه گانه اصولگرایان گفت: در حوزه اشتغال با ظرفیت عظیم و کارآمد جوانان ایجاد پنج میلیون شغل دشوار نیست.

http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1392/1/9/38346_329.jpg

به گزارش جنوب نیوز، محمدباقر قالیباف در جمع مسئولان ستادهای انتخاباتی وی در استان‌های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی در محل دبیرخانه جبهه پیشرفت و عدالت این شهر اظهار کرد: در انتخابات باید همه بر این امر واقف باشند که رای آنان عملی است که باید در برابر خدای عزوجل پاسخگو باشند.


وی افزود: رای و انتخاب رئیس جمهور دولت یازدهم باید با تکیه بر عقلانیت و معنویت و شناخت آگاهانه صورت گیرد.


ثبات در اقتصاد ریشه در مدیریت جهادی دارد


به گزارش فارس؛ قالیباف با تاکید بر اینکه چالش کشور، چالشی مدیریتی است، خاطرنشان کرد: هشت سال بر طبل آزادی و هشت سال بر طبل عدالت زدیم و حال شاهد نتایج این شعارها هستیم، شعار وضعیت کشور را به ثبات نمی‌رساند بلکه چالش ریشه در مدیریت دارد.


وی تصریح کرد: بنده حقیر به شدت بر مدیریت جهادی و مدیریت کلان اعتقاد دارم و با اطمینان خاطر اعلام می‌کنم که  با مدیریت جهادی می‌توان ثبات و آرامش را به ویژه در امر اقتصاد به کشور بازگرداند.


شهردار تهران ادامه داد: مدیریت جهادی یعنی خواسته انقلاب و آحاد ملت را بر خواسته خود ترجیح دادن، مدیریت جهادی یعنی با وجود پست و مقام پا به پای عموم جامعه حرکت کردن و این مدیریت هم نزد خدا اجر و قرب داشته و هم سبب رفع ضعف و حرکت رو به جلو در مسیر توسعه و ثبات می‌شود؛ مدیریت جهادی در راس اهداف است.


عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با بیان اینکه تکنوکرات اگر ابزاری در مسیر رشد و توسعه باشد قابل قبول است، گفت: تکنوکرات اگر هدف شود انحراف بزرگی است اما چه اشکالی دارد اگر همین تکنوکرات با عنوان ابزار سبب رشد و توسعه کشور شود؟


وی ائتلاف را مرحله‌ای از رقابت دانست و یادآور شد: چه کسی هست که ندادند سلایق بنده با حدادعادل و ولایتی متفاوت است؟ تفاوت در سلایق به معنی وفای به عهد و زیرسوال بردن اعتقادات دیگران نیست و حق نداریم در رابطه با دیگران سوظن داشته باشیم.


قالیباف ائتلاف را در قالب مشروعیت، مقبولیت و کارآمدی توصیف کرد و ادامه داد: دیگران هم می‌توانند وارد ائتلاف سه‌گانه شوند اما این ائتلاف باید شاخص‌ها و کسانی که منطبق با سه اصل مشروعیت، مقبولیت و کارآمدی هستند را در خود جای دهد.


نه من و نه طرفدارانم از نردبام دروغ و ریا برای رسیدن به بام سعادت استفاده نمی‌کنیم


فرمانده دوران دفاع مقدس با ابراز نارضایتی از برخی اعمال منافی با اخلاق و آرمان‌های انقلاب، اذعان کرد: در سال‌های اخیر برخی معروف‌ها منکر و برخی منکرها معروف شده‌اند؛ این ظلم به انقلاب است.


وی افزود: در سال‌های اخیر روندی را متاسفانه شاهد هستیم که در آن کسی شجاع شناخته می‌شود که دروغ بزرگتر گفته و بیشتر و جدی‌تر دیگران را تخریب کند.


شهردار تهران تاکید کرد: سیاست را در حال حاضر مبتنی بر مکر و حیله و هم‌چنین زد و بند سیاسی است؛ حماسه سیاسی زمانی محقق می‌شود که سیاست ما عین دیانت ما باشد نه اینکه سیاست را براساس دیانت خود تنظیم کرده و به جای اینکه خودمان را خرج انقلاب کنیم، انقلاب را خرج خواسته‌های خود کنیم.


عضو ائتلاف سه گانه اصولگرایان تصریح کرد: بنده نه از مکر و حیله و نه از زد و بند سیاسی برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کنیم و حتی طرفداران من نیز از نردبام دروغ و ریا برای رسیدن به بام سعادت استفاده نمی‌کنند.


قالیباف اخلاق مداری و شور همراه با شعور را در انتخابات اصل مهمی دانست و خطاب به مسئولان ستادهای انتخابات خود در خراسان شمالی، رضوی و جنوبی گفت: فقط 60 روز باقی مانده و باید در این زمان کار عمیق و میدانی صورت گیرد.


وی افزود: باید در این زمان باقی‌مانده به دنبال کارهای کمی و کیفی باشیم و به شکل سازماندهی شده حرکت کنیم. باید برای روی کار آمدن رئیس جمهور اصلح مشارکت و همدلی را در متن جامعه تزریق کرد.


وعده پنج میلیون شغل به جوانان و یارانه کار به کشاورزان


شهردار تهران خاطرنشان کرد: اگر توفیق اداره مملکت را در دوره یازدهم ریاست جمهوری داشته باشم هدفمندی یارانه‌ها را ادامه می‌دهم،‌ هدفمندی یارانه‌ها طرح بسیار خوبی است اما نتایج منفی آن ریشه در سوء مدیریت دارد.


قالیباف وعده داد: برای اقشار کم برخوردار جامعه به ویژه در روستاها یارانه کار می‌دهم تا بوسیله یارانه کار، به مقوله کشاورزی رونق داده شود؛ هم‌چنین در حوزه اشتغال با ظرفیت عظیم و کارآمد جوانان ایجاد پنج میلیون شغل دشوار نیست.

به امید خدا شما رئیس جمهور ایران خواهید شد.