استخراج بیت کویین از سایت های معتبر به صورت رایگان در قالب انجام فعالیت هایی صورت میگیره.مهم ترین اصل در زمینه فعالیت در سایت های خارجی اعتبار و فیلتر نبودن این سایت ها است چرا که در صورت تغییر ip برای ما ایرانی ها مشکل ساز میشه و باعث مسدود شدن حساب کاربری ما میشه!!!!
پس باید دقت لازم رو داشته باشیم تا سایت هایی رو که انتخاب می کنیم اولا فیلتر نباشه دوما جعلی نباشه یعنی پرداخت تایید شده و معتبر باشه.معرفی سایت:

قبل از معرفی اولین سایت لازم هست که دو تا نکته رو یادآور شم اول اینکه برای بدست آوردن بیت کویین رایگان نیاز به تلاش و مداومت کاری ولو یه ساعت در روز لازمه دوم هم دست از تلاش بر نداشتن !!!!!!! یعنی درآمد ما یه روزه یه یه هفته ای مبلغ زیادی نمیشه پس اول باید نحوه درآوردن امتیاز(کویین و سو شی و غیره ....) بدست بیاریم و بعدا مثلا به یه حسابی مثل بلاک چین منتقل کنیم(توضیح میدم در ادامه!!!!!!)

خب گام به گام جلو بریم اولین سایت که میخوام معرفی کنم اسمش کوینت پلی هست ! اولین سوال این هست که آیا معتبره ؟بله برداشت های زیادی از این سایت صورت گرفته و اغلب کاربران هم کاربران ایرانی هستند.سوال دوم درآمدش چطوره ؟نسبت به سایت های مشابه بسیار درامدش بیشتره و با انجام فعالیت ها بیشتر میشه کوین بیشتری ازش در آورد!!این سایت در ازای کارهایی که انجام میدهید به شما کوین (Coin) میدهد که امتیاز مخصوص خود سایت می باشد که حدودا هر کوین 1.25 ساتوشی میباشد. برای ورود به سایت Cointiply روی کلمه قبلی کلیک نمایید .

http://ptc.cointiply.com/r/kD56z


گام اول : ثبت نام در سایت

با کلیک ---->>>> همینجا  میتونید وارد سایت بشید!!! 


با ورود به سایت شروع به ثبت نام میکنیم!گام دوم ثبت نام در سایت هست حتما ایمیل صحیح (جیمیل) رو وارد کنید چرا که سایت لینک فعال سازی رو به ایمیل(جیمیل) میفرسته و بهش احتیاج دارید.


خب بعد از اینکه ثبت نام رو انجام دادید و لینک فعال سازی رو انجام دادید 100 کویین بهتون تعلق میگیره بهتون تبریک میگم!!!

پس از ورود به سایت با منوهای مواجه میشوید که توضیحات هر قسمت در زیر آورده شده است :

یه سری موارد تو سایت هست که به کار ما میاد و یه سری موارد هم کلا به درد ما ایرانی ها نمیخوره!یعنی
 با توجه یه فیلتر بودن و اینکه مربوط به کشور ما نمیشه نمیشه انجامش داد پس من فقط مورد هایی که میشه انجامش داد رو بهتون میگم!!!

اولین و راحت ترین درآمدFAUCET ( فاست) هست که البته الان تغییر نام داده مطابق تصویر زیر در داشبورد عمل میکنیم:
 
وارد این صفحه  بعد میشیم: و روی گزینه     Cointiply Faucet   کلیک میکنیم.

بعد روی دکمه ی Roll کلیک میکنیم و 14 الی 23 کوین دریافت میکنیم هر 1 ساعت یکبار این گزینه فعال میشه و هر روز 1 درصد به کوین اضافه میشه یعنی بعد از 100 روز کویین دریافتی 2 برابر میشه !!!!!!!!!!!!

VIDEOS (تماشای ویدیو) : در این قسمت شما به ازای تماشای ویدیو، کوین دریافت می کنید.

OFFER WALLS (انجام آفرها) : در این قسمت شما با انواع گزینه های انجام آفر رو به رو میشوید و به ازای کارهایی که از شما خواسته میشود کوین دریافت میکنید. 


یکی از مهم ترین فعالیت ها در این سایت تبلیغ کلیکی هست که در خط بعد توضیح دادم
PTC ADS (دیدن تبلیغات) : در این قسمت به ازای دیدن هر تبلیغ با توجه به زمان دیدن آن کوین دریافت میکنید.روزانه به این قسمت سر بزنید و بیشتر از چند دقیقه وقت شما را نمیگیرد. 

نحوه برداشت از سایت:
از قسمت پروفایل خود روی گزینه Withdraw کلیک نمایید .

1- برداشت مستقیم و انتقال به کیف پول اصلی (بلاک چین)
حداقل برداشت از این روش 100هزار کوین میباشد که میتوانید به کیف پول اصلی منتقل کنید.
2- برداشت از طریف حساب واسط FaucetHub 
 حداقل برداشت از این روش 35هزار کوین میباشد که میتوانید به کیف پول موقت منتقل کنید .
3- برداشت از طریق کیف پول دوج کوین
 حداقل برداشت از این روش 35هزار کوین میباشد و معادل آن به برای شما دوج کوین منتقل میشود .